LVIV REGULATORY HUB
Prozorro.Продажі
Львівський регуляторний хаб - одна з двох організацій, які першими в Україні підписали Меморандум про співпрацю з Державним Підприємством "Прозорро.Продажі" і є офіційним представником ДП у Львівській та Волинській областях.

ProZorro.Продажі - електронна торгова система, побудована за цінностями та принципами сім'ї ProZorro.

Мета Prozorro.Продажі - прозора, швидка і ефективна реалізація державного і комунального майна та прав на його оренду, а також запобігання корупції завдяки централізації даних, громадському контролю та розширенню кола покупців.

Що таке мала приватизація? Це продаж майна, підприємств, ділянок, споруд, пакетів акцій компаній, які належать державі чи місцевій владі. Але на відміну від приватизації великої, мала приватизація обмежується об'єктами вартістю до 250 млн грн. Подивитись на ці об'єкти можна на сайті prozorro.sale, у розділі Аукціони з продажу об'єктів малої приватизації.

Наша співпраця з "Prozorro.Продажі" розпочалась у 2018 році. З того часу спільними зусиллями ми працюємо над тим, аби органи місцевого самоврядування всієї країни сповідували принципи прозорості та відкритості в процесі реалізації державного та комунального майна. Команда Хабу забезпечує громадам комплексний супровід - від консультування до виставлення лотів. Таким чином, ми охопили десятки громад у Львівській та Волинській областях, розробили навчальні матеріали для усіх зацікавлених сторін, провели десятки семінарів для ОМС, бізнесу та громадськості, робочих зустрічей та реалізували два проекти з просування системи Prozorro.Продажі. Ми продовжуємо співпрацювати з громадами, які приєдналися до електронної торгової системи, консультувати їх в процесі проведення відкритих аукціонів. На цьому proZorra діяльність ЛРХ не припиняється: ми відкриті до співпраці з усіма, хто готовий перейти на сторону "прозорості".
Інфографічні матеріали
Аналітичні матеріали
Made on
Tilda