Програма стажування для студентів Львова
Набір студентів для проходження практики у Львівському регуляторному хабі відкрито! Читайте деталі в описі нижче, подавайте свою заявку та відчуйте себе частиною команди ЛРХ!
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
Якість
Першу реальну практику для студентів вищих навчальних закладів Львова, яка допоможе підготувати підґрунтя для майбутньої кар'єри та розірвати замкнене коло відсутності досвіду після закінчення університету та пошуку першого місця праці.
Унікальність
Унікальну програму стажування, яка поєднуватиме навчальний, практичний та мотиваційний компоненти орієнтовану на реалізацію потенціалу учасників, підсилення ключових навичків, а також можливість отримати фінансову підтримку з Фонду суспільних стартапів ЛРХ для впровадження власного проєкту.
Збалансованість
Цікаву роботу в молодій команді однодумців, місце для креативу, відсутність рамкових підходів до проходження практики, надихаючі зустрічі з профільними експертами-практиками у відповідних сферах місцевого та національного рівнів, навчання з розробки обрахованих, збалансованих та доцільних рішень, підтримку ініціатив, гнучкість в реалізації завдань, максимальне сприяння для досягнення поставлених цілей.
Хто може взяти участь?
Студенти ВНЗ Львова, які прагнуть реалізувати свій потенціал
Який формат?
Гібридний: онлайн та офлайн зустрічі з експертами, індивідуальні консультації з менторами, самостійна робота
Яка тривалість?
Стажування триватиме 3 місяці (12 тижнів). Орієнтовний об'єм необхідного часу - не менше 6 годин в тиждень
Хто ми?
Львівський регуляторний хаб - це суспільний стартап, що створює ефективні рішення, вигоду від яких отримують всі учасники процесу - бізнес, влада та громадськість.

Наша щоденна діяльність спрямована на зміни у місцевому самоврядуванні через аналіз, адвокацію (просування змін) та імплементацію (реалізація змін). Хаб успішно впроваджує кращі практики регуляторної та антикорупційної експертизи в країні, проводить навчання з регуляторної політики та адвокаційної діяльності, здійснює моніторинг нормативно-правової бази в сфері місцевого економічного розвитку.

Протягом 5 років нашої діяльності ми успішно реалізували понад 7 проєктів за підтримки провідних організацій міжнародної технічної допомоги, співпрацюємо з понад 75 органами місцевого самоврядування в 15 регіонах та центральними органами влади, зокрема Державною регуляторною службою України, реалізували соціальну ініціативу з підтримки бізнесу під час карантину, наші модельні методичні матеріали рекомендуються до прийняття усім органам місцевого самоврядування країни.

Зважаючи на те, що Хаб був створений у 2016 році як студентська ініціатива, ми віримо, що можемо допомогти нашим молодим однодумцям розкрити свої таланти та дати поштовх для побудови кар'єри своєї мрії і реалізації великих планів. Саме тому ми вирішили розширити спектр нашої діяльності та розробити новий комплексний алгоритм співпраці з цільовими аудиторіями в межах навчального та менторського напряму.
Проходження стажування покриватиме наступні сфери:
Аналітика
Опис:
- Оцінка ситуації, визначення проблеми, пошук альтернативних рішень у визначених сферах;
- Написання аналітичних звітів дотичних до тематики роботи організації;
- Робота з масивами даних, в т.ч. відкритих даних;
- Участь у презентації результатів аналітичних матеріалів та багато іншого.
Юриспруденція
Опис:
- Оцінка ситуації, визначення проблеми, пошук альтернативних рішень у визначених сферах;
- Допомога у розробці/аналізі базових нормативно-правових документів;
- Аналіз кращих регулювань у визначених сферах;
- Проведення регуляторної та антикорупційної експертизи рішень та проєктів рішень органів місцевого самоврядування;
- Пошук, аналіз, структуризація інформації, в т.ч. англійською мовою та багато іншого.
Проєктна та комунікаційна діяльність
Опис:
- Висвітлення діяльності ЛРХ на сайті та соціальних мережах;
- Підготовка текстів публікацій;
- Оформлення методичних напрацювань;
- Поширення інформації;
- Проведення опитувань та досліджень тощо.
Під час практики студенти ознайомляться з:
Механізмами розробки аналітичних матеріалів;
Принципами аналізу політики;
Основами комунікацій в публічному секторі;
Інструментами участі громадян, електронними інструментами та послугами;
Інструментами для залучення фінансування;
Принципами ефективної регуляторної політики;
Основами стратегічного планування;
Засадами приватно-публічного
партнерства;
Інструментами економічного місцевого розвитку;
Принципами управління проєктами;
Механізмом розробки рішень на основі даних;
Інструментами лобіювання та адвокації.
Які переваги від проходження практики в ЛРХ?
Отримання сертифікату про успішне проходжнення практики
За умови успішного проходження практики та виконання усіх поставлених завдань студенти зможуть отримати сертифікат, який свідчитиме про проходження стажування у Львівському регуляторному хабі.
Можливість створити власний проєкт
На останньому етапі проходження практики відбудеться ідеатон, під час якого студенти генеруватимуть дієві рішення на основі даних у сфері місцевого економічного розвитку за обмежений час. В невеликих групах, з підтримкою профільних експертів Ви розроблятимите концепції обрахованих, збалансованих та доцільних рішень, які зможуть покращити життя мешканців Львова. По його закінченню усі команди презентуватимуть свої ідеї перед журі під час пітчингу, тобто зможуть пройти так званий "краш тест". Вмотивовані та зацікавлені команди матимуть змогу доопрацювати та вдосконалити свої концепції під менторським супроводом.
Можливість отримати фінансування
Львівський регуляторний хаб допомагатиме отримати фінансування молодим командам для реалізації задумів та впровадження проєктів, які пройдуть попередній відбір.

Фінансування можна буде отримати з наступних джерел:
- Фонд суспільних стартапів Львівського регуляторного хабу;
- Краудфандингові платформи;
- Експертна допомога у підготовці проєкту у співпраці з ЛРХ, або можливість отримати субгрант від ЛРХ

Для того, щоб претендувати на одне з джерел фінансування необхідно взяти участь у відкритому конкурсі та відповідати визначеним вимогам (критеріям подачі проєктів). Проєкти, які братимуть участь у ідеатоні зможуть також позмагатись за фінансову нагороду з іншими учасниками конкурсу.
Програма практики
Початок першого набору відбудеться
1 лютого 2022 року.
Дедлайн подачі заявок - 21.01.2022
Програма буде умовно поділятись на 3 періоди:
1
1-ий місяць
підготовчий етап, знайомство, розвиткові та візійні зустрічі з членами команди Хабу, початок виконання практичних завдань;
2
2-ий місяць
відвідування зустрічей з цікавими профільними експертами у сфері економічного розвитку, робота над практичними завданнями;
3
3-ій місяць
фіналізація практичних завдань, підготовка та участь у ідеатоні, отримання сертифікатів про успішне завершення стажування.
Чекаємо людей, які готові перевірити свій максимум, приймати виклики, йти на експерименти, інвестувати в свій розвиток та впроваджувати інноваційні ідеї!
Хочеш на стажування своєї мрії?
Made on
Tilda