Dozorro.Sale
Разом з партнерськими організаціями Transparency International Ukraine та Prozorro.Продажі ми свідкуватимемо за дотриманням механізму провдення аукціонів.
Команда регуляторного хабу працюватиме з двома пілотними областями:
- Львівська
- Чернівецька
Dozorro.Sale
1 грудня 2021 року стартував проєкт Dozorro.Sale. Це об'єднання громадських організацій, які відстежуватимуть облік та використання комунальної власності та допомагатимуть місцевим радам впроваджувати ефективні практики з розпорядження майном громад.

Разом з нами контролюватимуть сферу на місцях Transparency International Ukraine, Центр громадського моніторингу та досліджень, Хмельницька Ініціатива, ГО "Гідно" та Асоціація Політичних Наук.

Спільнота працюватиме у восьми регіонах. Мешканці Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської та Одеської областей можуть звернутися до закріпленої за областю організації.

Мешканці Чернівецької та Львівської областей можуть звернутися до Львівського регуляторного хабу з проханням провести моніторинг конкретного аукціону з малої приватизації або оренди комунального майна
ЗУСТРІЧ СПІЛЬНОТИ DOZORRO.SALE
В рамках співпраці у проєкту Dozorro.Sale відбувся навчальний тренінг, де ми разом з колегами
Transparency International Ukraine та Prozorro.Продажі два дні прокачувати скіли з моніторингу продажу та оренди комунального та державного майна для спільноти DOZORRO.Sale у Києві.
Попереду в нас не легка, але дуже цікава робота, яку виконуватиме, зокрема, наша профі-аналітикин Дарина Судачек. Тож, разом з Катериною Шуварською та Тарасом Хавункою команда тепер озброєна інформацією і найближчим часом розпочне моніторинг дотримання процедури у наших пілотних містах - Львові та Чернівцях.
Якщо у Вас є питання, сконтактуйте з нами через email або Facebook

Email: lvivregulatoryhub@gmail.com
Made on
Tilda