UA-174185908-1
 
Наша команда
Тарас Хавунка
Керівник
Керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний Хаб».

Спеціалізується на питаннях регуляторної політики, економічного розвитку, розвитку малого і середнього підприємництва, адвокаційної діяльності. Займається юридичним супроводом та консультуванням органів місцевого самоврядування. Тренер з регуляторної політики. Експерт з впровадження системи Prozorro.Продажі.

Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка та магістерську програму з публічного адміністрування Школи управління УКУ. Випускник Школи демократії Східноєвропейського центру багатопартійної демократії. Стажувався у кількох департаментах Львівської міської ради, а також у консалтинговій та адвокатській фірмах в ролі юристконсульта і помічника адвоката. Працював консультантом Фонду Східна Європа в рамках програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Член Всеукраїнської громадської організації "Асоціація правників України". Працював в управлінні інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Експерт мережі U-Plan у сфері регуляторної політики. Радник міського голови м. Червоноград, в рамках програми Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI). Викладач Школи управління УКУ.

Профіль Facebook
Катерина Шуварська
Менеджер проектів і програм
Менеджер проектів та програм, координатор клубу eDEM аналітично-адвокаційного центру "Львівський регуляторний хаб", проектний менеджер Школи публічного управління УКУ.

Спеціалізується на питаннях електронної демократії, доброго урядування, розвитку малого і середнього підприємництва, економічного розвитку, інструментів участі громадян, аналізу політик. Займається комунікаційним супроводом Львівського регуляторного хабу.

Закінчила факультет міжнародних відносин в університеті ім. Лазарського (м. Варшава). Випускниця Школи демократії Східноєвропейського центру багатопартійної демократії, програми "Good governance" Школи публічного управління УКУ та "Good leaders for good governance" Центру лідерства, Львівської бізнес-школи, Школи публічного управління УКУ.

Працювала в Західноукраїнському офісі Європейської бізнес асоціації. Була залученим експертом Transparency International в рамках координації проекту «Антикорупційна освіта» та інтерном Фонду Східна Європа в рамках програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Профіль Facebook
Олександра Чоловська
Аналітик
Аналітик Львівсього регуляторного хабу

Профіль Facebook
Made on
Tilda