UA-174185908-1
 
LVIV REGULATORY HUB
Регуляторна та антикорупційна експертиза
Наша діяльність спрямована на те, щоб місцеві ради та виконкоми приймали раціональніші та ефективніші рішення. Бізнес-середовище отримувало спрощені умови ведення бізнесу, прозорість процесів та зменшення витрат. Представники громади, в свою чергу, прозорішу, стійкішу до корупційних викликів систему місцевого самоврядування.
Інструментарій роботи Хабу:
Підготовка нормативно-правових актів для вдосконалення регулювання визначеної сфери, їх обговорення з органами місцевого самоврядування та громадськістю, сприяння побудові коаліцій для їх прийняття. У разі потреби – підготовка пакетів нормативно-правових актів для внесення змін до актів законодавства вищих рівнів, передача їх партнерам на національному рівні та до КМУ, ДРС.
Проведення регуляторної та антикорупційної експертизи проектів рішень – регуляторних актів, аналіз на відповідність засадам державної регуляторної політики. Результати експертизи викладаються у формі експертного висновку.
Перегляд пропонованих чи діючих регулювань, проведення аналізу регуляторного впливу, підготовка рекомендацій щодо їх перегляду чи відміни, обговорення цих рекомендацій з органами місцевого самоврядування та громадськістю.
Відслідковування ефективності запропонованих рішень як за критерієм впровадження, так і за критерієм досягнутих результатів. Перегляд та модифікація запропонованих рішень за необхідності.
Навчання для ОМС
Ми проводимо навчальні семінари з регуляторної політики для органів місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад та органів виконавчої влади. За час нашої діяльності було проведено понад 50 навчальних семінарів щодо порядку розробки, прийняття регуляторних актів, методики проведення аналізу регуляторного впливу (АРВ) та тесту малого підприємництва (М-Тест). А, також, стосовно розроблених в рамках діяльності Хабу методичних рекомендацій перегляду регуляторних актів, Порядку розроблення проектів регуляторних актів та їх внесення на розгляд рад тощо - для депутатів, секретаріатів та виконкомів міських рад.
Аналітичні матеріали
Основні переваги: усунення бар'єрів для МСБ; зменшення витрат бізнесу; усунення дискреційних умов; очищення регуляторного поля; оздоровлення бізнес-клімату
Основні переваги: підвищення прозорості процедур, забезпечення обрахованості рішень, розширення залучення підприємницьких та експертних кіл, посилення ефективності та рівня виконання рішень.
Інфографічні матеріали
Made on
Tilda